478LBB035M2CC
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
478LBB035M2CC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 478LBB035M2CC
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 4700UF 20% 35V SNAP
Duomenų lapai: 478LBB035M2CC.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
478LBB035M2CC specifikacijos
Dalies numeris 478LBB035M2CC Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 4700UF 20% 35V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 69373 pcs Duomenų lapas 478LBB035M2CC.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LBB Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.42A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.025A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai 1572-1502
478LBB035M2CC-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 88.18 mOhm @ 120Hz Išsamus aprašymas 4700µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 88.18 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Talpa 4700µF Programos General Purpose