478CKE035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
478CKE035M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 478CKE035M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 4700UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 478CKE035M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
478CKE035M specifikacijos
Dalies numeris 478CKE035M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 4700UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 91429 pcs Duomenų lapas 478CKE035M.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija CKE Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.335A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.269A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.437" (36.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 70.6 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 4700µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 70.6 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Talpa 4700µF