477HSM016M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 477HSM016M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 20% 16V THRU HOLE
Duomenų lapai: 477HSM016M.pdf
  • Pranešimas
477HSM016M specifikacijos
Dalies numeris 477HSM016M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 16V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5515 pcs Duomenų lapas 477HSM016M.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija HSM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 330mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 412.5mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 564 mOhm @ 120Hz Išsamus aprašymas 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 564 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C
Talpa 470µF Programos General Purpose