475TLS050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
475TLS050M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 475TLS050M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 4.7UF 20% 50V AXIAL
Duomenų lapai: 475TLS050M.pdf
  • Pranešimas
475TLS050M specifikacijos
Dalies numeris 475TLS050M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 4.7UF 20% 50V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 402026 pcs Duomenų lapas 475TLS050M.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia x 0.512" L (5.00mm x 13.00mm)
Serija TLS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 35mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 35.274 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 35.274 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 4.7µF Programos General Purpose