475RSS050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
475RSS050M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 475RSS050M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 4.7UF 20% 50V THRU HOLE
Duomenų lapai: 475RSS050M.pdf
  • Pranešimas
475RSS050M specifikacijos
Dalies numeris 475RSS050M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 4.7UF 20% 50V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1567472 pcs Duomenų lapas 475RSS050M.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija RSS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 30mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 42mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.079" (2.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 35.274 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 35.274 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C Talpa 4.7µF