475KXM050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
475KXM050M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 475KXM050M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 4.7UF 20% 50V THRU HOLE
Duomenų lapai: 475KXM050M.pdf
  • Pranešimas
475KXM050M specifikacijos
Dalies numeris 475KXM050M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 4.7UF 20% 50V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2437148 pcs Duomenų lapas 475KXM050M.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija KXM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 32mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.079" (2.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 5.096 Ohms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 35.2737 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 35.2737 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Talpa 4.7µF