475AXZ050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 475AXZ050M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD
Duomenų lapai: 475AXZ050M.pdf
  • Pranešimas
475AXZ050M specifikacijos
Dalies numeris 475AXZ050M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 921574 pcs Duomenų lapas 475AXZ050M.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija AXZ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 42.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 85mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 1.52 Ohms Aukštis - sėdi (maks.) 0.220" (5.60mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 42.328 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 42.328 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 4.7µF Programos Bypass, Decoupling