474SML050MD4
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
474SML050MD4 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 474SML050MD4
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 0.47UF 20% 50V SMD
Duomenų lapai: 474SML050MD4.pdf
  • Pranešimas
474SML050MD4 specifikacijos
Dalies numeris 474SML050MD4 Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 0.47UF 20% 50V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1363709 pcs Duomenų lapas 474SML050MD4.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija SML Sraigtasparnis @ žemos dažnio 6.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 10.2mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.217" (5.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 423.28 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 423.28 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 0.47µF