474PHC400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
474PHC400K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 474PHC400K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC AXIAL
Duomenų lapai: 474PHC400K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
474PHC400K specifikacijos
Dalies numeris 474PHC400K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 73197 pcs Duomenų lapas 474PHC400K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.433" Dia x 1.142" L (11.00mm x 29.00mm) Serija PHC
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESR, Low ESL ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 8.6 mOhms
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.47µF Film Capacitor 250V 400V Polypropylene (PP), Metallized Axial
Talpa 0.47µF Programos DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching