474MKP275KB
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
474MKP275KB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 474MKP275KB
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.47UF 10% 310VAC RAD
Duomenų lapai: 474MKP275KB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
474MKP275KB specifikacijos
Dalies numeris 474MKP275KB Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.47UF 10% 310VAC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 277142 pcs Duomenų lapas 474MKP275KB.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC 310V
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 1.024" L x 0.295" W (26.00mm x 7.50mm)
Serija MKP Reitingai X2
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai 1572-1139 Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks "Lead Spacing" 0.886" (22.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.661" (16.80mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 0.47µF Film Capacitor 310V Polypropylene (PP), Metallized Radial Talpa 0.47µF