472PPR162KE
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
472PPR162KE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 472PPR162KE
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 4700PF 10% 1.6KVDC RAD
Duomenų lapai: 472PPR162KE.pdf
  • Pranešimas
472PPR162KE specifikacijos
Dalies numeris 472PPR162KE Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 4700PF 10% 1.6KVDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 108319 pcs Duomenų lapas 472PPR162KE.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1600V (1.6kV) Įtampos įvertinimas - AC 650V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Serija PPR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks "Lead Spacing" 0.591" (15.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 4700pF Film Capacitor 650V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Talpa 4700pF