407DCN2R7K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
407DCN2R7K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 407DCN2R7K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP 400F 10% 2.7V T/H
Duomenų lapai: 407DCN2R7K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
240 pcs
  • Pranešimas
407DCN2R7K specifikacijos
Dalies numeris 407DCN2R7K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP 400F 10% 2.7V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8003 pcs Duomenų lapas 407DCN2R7K.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.7V Tolerancija ±10%
Nutraukimas PC Pins Dydis / Matmenys 1.378" Dia (35.00mm)
Serija DCN Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -40°C ~ 60°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 60°C
"Lead Spacing" 0.886" (22.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 2.441" (62.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 400F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 60°C Talpa 400F
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
407910
Gamintojai: FLIR
apibūdinimas: MANOMETER PRESSURE
Sandelyje: 351 pcs
parsisiųsti: 407910.pdf
RFQ
407DCR2R3SDG
407DCR2R3SDG
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAPACITOR 400F -20% +50% 2.3V TH
Sandelyje: 6759 pcs
parsisiųsti: 407DCR2R3SDG.pdf
RFQ
40797
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: CONN RING FLAT 8AWG #1/4 CRIMP
Sandelyje: 404933 pcs
parsisiųsti: 40797.pdf
407910-NIST
407910-NIST
Gamintojai: FLIR
Sandelyje: 209 pcs
parsisiųsti: 407910-NIST.pdf
407F35D007M3728
407F35D007M3728
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: CRYSTAL 7.3728MHZ 18PF SMD
parsisiųsti: 407F35D007M3728.pdf
407F35D009M6000
407F35D009M6000
apibūdinimas: CRYSTAL 9.6000MHZ 18PF SMD
parsisiųsti: 407F35D009M6000.pdf
4079B
4079B
Gamintojai: B&K Precision
apibūdinimas: FUNC GENERT DUAL 50MHZ ARBITRARY
parsisiųsti: 4079B.pdf
407DER2R5SWEZ
407DER2R5SWEZ
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP 400F -20%, +50% 2.5V TH
parsisiųsti: 407DER2R5SWEZ.pdf
407DCN2R7Q
407DCN2R7Q
apibūdinimas: CAP 400F -10%, +30% 2.7V T/H
parsisiųsti: 407DCN2R7Q.pdf
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: RFRET,0,1.000,PSA(6)
parsisiųsti:
apibūdinimas: CONN RING CIRC 14-18AWG #10
407F35D008M0000
407F35D008M0000
apibūdinimas: CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
parsisiųsti: 407F35D008M0000.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus