405PHC600K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
405PHC600K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 405PHC600K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 4UF 10% 600VDC AXIAL
Duomenų lapai: 405PHC600K.pdf
  • Pranešimas
405PHC600K specifikacijos
Dalies numeris 405PHC600K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 4UF 10% 600VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 28371 pcs Duomenų lapas 405PHC600K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 600V Įtampos įvertinimas - AC 330V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.063" Dia x 1.811" L (27.00mm x 46.00mm) Serija PHC
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 1572-1131
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESR, Low ESL
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 3.6 mOhms Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 4µF Film Capacitor 330V 600V Polypropylene (PP), Metallized Axial Talpa 4µF