397KXM063M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
397KXM063M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 397KXM063M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 390UF 20% 63V THRU HOLE
Duomenų lapai: 397KXM063M.pdf
  • Pranešimas
397KXM063M specifikacijos
Dalies numeris 397KXM063M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 390UF 20% 63V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 254040 pcs Duomenų lapas 397KXM063M.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija KXM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 812.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.625A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 94 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 425.1 mOhm @ 120Hz Išsamus aprašymas 390µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 425.1 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 390µF Programos General Purpose