357DCN2R7M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
357DCN2R7M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 357DCN2R7M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP 350F 20% 2.7V T/H
Duomenų lapai: 357DCN2R7M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
357DCN2R7M specifikacijos
Dalies numeris 357DCN2R7M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP 350F 20% 2.7V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4349 pcs Duomenų lapas 357DCN2R7M.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.7V Tolerancija ±20%
Nutraukimas PC Pins Dydis / Matmenys 1.378" Dia (35.00mm)
Serija DCN Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai 1572-1448
357DCN2R7M-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 60°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 60°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 2.441" (62.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 10 mOhm Išsamus aprašymas 350F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Radial, Can - Snap-In 10 mOhm 1000 Hrs @ 60°C
Talpa 350F