338KXM050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
338KXM050M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 338KXM050M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 3300UF 20% 50V T/H
Duomenų lapai: 338KXM050M.pdf
  • Pranešimas
338KXM050M specifikacijos
Dalies numeris 338KXM050M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 3300UF 20% 50V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79595 pcs Duomenų lapas 338KXM050M.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija KXM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 3.263A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.35A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 46 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 1.654" (42.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 80.4 mOhm @ 120Hz Išsamus aprašymas 3300µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 80.4 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 3300µF Programos General Purpose