337XMPL002MG28A
337XMPL002MG28A
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD
Sandelyje: 97552 pcs
parsisiųsti: 337XMPL002MG28A.pdf
RFQ
337XMPL002MG19X
337XMPL002MG19X
Gamintojai: Illinois Capacitor