337LMX250M2CD
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337LMX250M2CD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 337LMX250M2CD
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Duomenų lapai: 337LMX250M2CD.pdf
  • Pranešimas
337LMX250M2CD specifikacijos
Dalies numeris 337LMX250M2CD Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 48671 pcs Duomenų lapas 337LMX250M2CD.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LMX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.764A @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 754 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 330µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 754 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C Talpa 330µF