337CKS025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337CKS025M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 337CKS025M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 330UF 20% 25V THRU HOLE
Duomenų lapai: 337CKS025M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
337CKS025M specifikacijos
Dalies numeris 337CKS025M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 330UF 20% 25V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 957607 pcs Duomenų lapas 337CKS025M.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija CKS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 455mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Kiti vardai 1572-1437
337CKS025M-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 703 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 703 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 330µF