337BPA016M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337BPA016M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 337BPA016M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 330UF 20% 16V AXIAL
Duomenų lapai: 337BPA016M.pdf
  • Pranešimas
337BPA016M specifikacijos
Dalies numeris 337BPA016M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 330UF 20% 16V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 128698 pcs Duomenų lapas 337BPA016M.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia x 0.945" L (10.00mm x 24.00mm)
Serija BPA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 450mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Bi-Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.105 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 1.105 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 330µF Programos Audio