336SAK035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
336SAK035M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 336SAK035M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 35V THRU HOLE
Duomenų lapai: 336SAK035M.pdf
  • Pranešimas
336SAK035M specifikacijos
Dalies numeris 336SAK035M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 35V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1400689 pcs Duomenų lapas 336SAK035M.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija SAK Sraigtasparnis @ žemos dažnio 100mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 200mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.079" (2.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 70.33 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 70.33 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 33µF