336BPS100M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
336BPS100M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 336BPS100M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: 336BPS100M.pdf
  • Pranešimas
336BPS100M specifikacijos
Dalies numeris 336BPS100M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 208748 pcs Duomenų lapas 336BPS100M.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija BPS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 220mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 345.4mA @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Bi-Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 5.024 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 33µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5.024 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 33µF