335SML100M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
335SML100M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 335SML100M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 3.3UF 20% 100V SMD
Duomenų lapai: 335SML100M.pdf
  • Pranešimas
335SML100M specifikacijos
Dalies numeris 335SML100M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 3.3UF 20% 100V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 771080 pcs Duomenų lapas 335SML100M.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija SML Sraigtasparnis @ žemos dažnio 28mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 42mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.232" (5.90mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 50.24 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 3.3µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 50.24 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 3.3µF