334PPR630KG
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 334PPR630KG
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD
Duomenų lapai: 334PPR630KG.pdf
  • Pranešimas
334PPR630KG specifikacijos
Dalies numeris 334PPR630KG Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 63051 pcs Duomenų lapas 334PPR630KG.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 400V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.024" L x 0.512" W (26.00mm x 13.00mm) Serija PPR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks "Lead Spacing" 0.886" (22.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 0.33µF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Talpa 0.33µF