334PPA152K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
334PPA152K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 334PPA152K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.33UF 1.5KVDC AXIAL
Duomenų lapai: 334PPA152K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
280 pcs
  • Pranešimas
334PPA152K specifikacijos
Dalies numeris 334PPA152K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.33UF 1.5KVDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 30026 pcs Duomenų lapas 334PPA152K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1500V (1.5kV) Įtampos įvertinimas - AC 600V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.906" Dia x 1.811" L (23.00mm x 46.00mm) Serija PPA
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 5.3 mOhms
Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized Išsamus aprašymas 0.33µF Film Capacitor 600V 1500V (1.5kV) Polypropylene (PP), Metallized Axial
Talpa 0.33µF Programos DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; Snubber