334MWR050K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
334MWR050K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 334MWR050K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.33UF 10% 50VDC AXIAL
Duomenų lapai: 334MWR050K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
600 pcs
  • Pranešimas
334MWR050K specifikacijos
Dalies numeris 334MWR050K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.33UF 10% 50VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 128256 pcs Duomenų lapas 334MWR050K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 50V Įtampos įvertinimas - AC 30V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.236" Dia x 0.453" L (6.00mm x 11.50mm) Serija MWR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Low ESR Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized
Išsamus aprašymas 0.33µF Film Capacitor 30V 50V Polyester, Metallized Axial Talpa 0.33µF