334MMR400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
334MMR400K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 334MMR400K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.33UF 10% 400VDC RAD
Duomenų lapai: 1.334MMR400K.pdf2.334MMR400K.pdf
  • Pranešimas
334MMR400K specifikacijos
Dalies numeris 334MMR400K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.33UF 10% 400VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 431089 pcs Duomenų lapas 1.334MMR400K.pdf2.334MMR400K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 200V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.728" L x 0.276" W (18.50mm x 7.00mm) Serija MMR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 1572-1219
334MMR400K-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Spacing" 0.591" (15.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.591" (15.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.33µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.33µF Programos General Purpose