334MABA01KHS
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
334MABA01KHS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 334MABA01KHS
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.33UF 10% 800VDC RAD
Duomenų lapai: 334MABA01KHS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
400 pcs
  • Pranešimas
334MABA01KHS specifikacijos
Dalies numeris 334MABA01KHS Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.33UF 10% 800VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 68920 pcs Duomenų lapas 334MABA01KHS.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 800V Įtampos įvertinimas - AC 400V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.260" L x 0.433" W (32.00mm x 11.00mm) Serija MAB
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks "Lead Spacing" 1.083" (27.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.787" (20.00mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 0.33µF Film Capacitor 400V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial Talpa 0.33µF