333PPR102KE
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
333PPR102KE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 333PPR102KE
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.03UF 10% 1KVDC RADIAL
Duomenų lapai: 333PPR102KE.pdf
  • Pranešimas
333PPR102KE specifikacijos
Dalies numeris 333PPR102KE Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.03UF 10% 1KVDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 82528 pcs Duomenų lapas 333PPR102KE.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1000V (1kV) Įtampos įvertinimas - AC 630V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) Serija PPR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks "Lead Spacing" 0.591" (15.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.571" (14.50mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 0.03µF Film Capacitor 630V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial Talpa 0.03µF