304DCN2R7SCBB
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
304DCN2R7SCBB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 304DCN2R7SCBB
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP 300MF -20%, +50% 2.7V T/H
Duomenų lapai: 304DCN2R7SCBB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
304DCN2R7SCBB specifikacijos
Dalies numeris 304DCN2R7SCBB Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP 300MF -20%, +50% 2.7V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 156311 pcs Duomenų lapas 304DCN2R7SCBB.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.7V Tolerancija -20%, +50%
Nutraukimas PC Pins Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija DCN Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 1572-1250
Darbinė temperatūra -40°C ~ 60°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 60°C "Lead Spacing" 0.059" (1.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1 Ohm Išsamus aprašymas 300mF (EDLC) Supercapacitor 2.7V Radial, Can 1 Ohm 1000 Hrs @ 60°C
Talpa 300mF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
304ACN NC404
304ACN NC404
Gamintojai: Alpha Wire
apibūdinimas: M12F RECEP 1/2 NPT 5POLE
Sandelyje: 4098 pcs
parsisiųsti: 304ACN NC404.pdf
RFQ
304HC4102K2UM8
304HC4102K2UM8
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP FILM 0.3UF 10% 1KVAC CHAS MT