278KXM025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
278KXM025M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 278KXM025M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 2700UF 20% 25V T/H
Duomenų lapai: 278KXM025M.pdf
  • Pranešimas
278KXM025M specifikacijos
Dalies numeris 278KXM025M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 2700UF 20% 25V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 117605 pcs Duomenų lapas 278KXM025M.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija KXM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.25A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 43 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 86 mOhm @ 120Hz Išsamus aprašymas 2700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 86 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 2700µF Programos General Purpose