265HC4700K2EM8
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
265HC4700K2EM8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 265HC4700K2EM8
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 2.6UF 700VAC CHAS MT
Duomenų lapai: 1.265HC4700K2EM8.pdf2.265HC4700K2EM8.pdf3.265HC4700K2EM8.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 538 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 538 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
6 pcs
  • Pranešimas
265HC4700K2EM8 specifikacijos
Dalies numeris 265HC4700K2EM8 Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 2.6UF 700VAC CHAS MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 538 pcs Duomenų lapas 1.265HC4700K2EM8.pdf2.265HC4700K2EM8.pdf3.265HC4700K2EM8.pdf
Įtampos įvertinimas - DC - Įtampos įvertinimas - AC 700V
Tolerancija ±10% Nutraukimas Threaded, Female
Dydis / Matmenys 2.205" L x 2.205" W (56.00mm x 56.00mm) Serija HC4
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Nonstandard Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Chassis Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.193" (30.30mm) funkcijos -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 200 µOhms Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP)
Išsamus aprašymas 2.6µF Film Capacitor 700V Polypropylene (PP) Nonstandard Talpa 2.6µF
Programos Conduction Cooled; High Pulse, DV/DT
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
265HC4700K4TM6
265HC4700K4TM6
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP FILM 2.6UF 700VAC CHAS MT
Sandelyje: 447 pcs
parsisiųsti: 265HC4700K4TM6.pdf
RFQ
265LC2400K5HM6
265LC2400K5HM6
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP FILM 2.6UF 400VAC CHAS MT