255PMB122KA
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
255PMB122KA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 255PMB122KA
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 2.5UF 1.2KVDC CHAS MT
Duomenų lapai: 255PMB122KA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
33 pcs
  • Pranešimas
255PMB122KA specifikacijos
Dalies numeris 255PMB122KA Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 2.5UF 1.2KVDC CHAS MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4276 pcs Duomenų lapas 255PMB122KA.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 1200V (1.2kV) Įtampos įvertinimas - AC 630V
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm)
Serija PMB Reitingai -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Rectangular Box
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.969" (50.00mm) funkcijos -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2.1 mOhms Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 2.5µF Film Capacitor 630V 1200V (1.2kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box Talpa 2.5µF