228LBB080M2CD
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
228LBB080M2CD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 228LBB080M2CD
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP
Duomenų lapai: 228LBB080M2CD.pdf
  • Pranešimas
228LBB080M2CD specifikacijos
Dalies numeris 228LBB080M2CD Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 57418 pcs Duomenų lapas 228LBB080M2CD.pdf
Įtampa - Įvertinta 80V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LBB Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.46A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.075A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 113.04 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 2200µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 113.04 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Talpa 2200µF