228CKS035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
228CKS035M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 228CKS035M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 2200UF 20% 35V T/H
Duomenų lapai: 228CKS035M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
600 pcs
  • Pranešimas
228CKS035M specifikacijos
Dalies numeris 228CKS035M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 2200UF 20% 35V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 144363 pcs Duomenų lapas 228CKS035M.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija CKS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.135A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.989A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.043" (26.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 121 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 2200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 121 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 2200µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
228F
228F
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: XFRMR SEMI-TORO 10VA THRU HOLE
Sandelyje: 1634 pcs
parsisiųsti: 228F.pdf