227LBB400M2CF
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
227LBB400M2CF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 227LBB400M2CF
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas SNAP MOUNT 85C
Duomenų lapai: 227LBB400M2CF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
227LBB400M2CF specifikacijos
Dalies numeris 227LBB400M2CF Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas SNAP MOUNT 85C "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 43602 pcs Duomenų lapas 227LBB400M2CF.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LBB Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.64A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.4108A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai 1572-1102
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.575" (40.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.13036 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 220µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.13036 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
Talpa 220µF Programos General Purpose