227HSM050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
227HSM050M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 227HSM050M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 220UF 20% 50V THRU HOLE
Duomenų lapai: 227HSM050M.pdf
  • Pranešimas
227HSM050M specifikacijos
Dalies numeris 227HSM050M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 220UF 20% 50V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5412 pcs Duomenų lapas 227HSM050M.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija HSM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 320mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.846" (21.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 754 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 754 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C Talpa 220µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
227KBM035M
227KBM035M
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP ALUM 220UF 20% 35V THRU HOLE
Sandelyje: 375962 pcs
parsisiųsti: 227KBM035M.pdf
RFQ
227KBM050M
227KBM050M
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP ALUM 220UF 20% 50V THRU HOLE
Sandelyje: 333086 pcs
parsisiųsti: 227KBM050M.pdf
RFQ
227F
227F
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: XFRMR SEMI-TORO 5VA THRU HOLE
parsisiųsti: 227F.pdf