226BPS035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
226BPS035M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 226BPS035M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: 226BPS035M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
226BPS035M specifikacijos
Dalies numeris 226BPS035M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 990406 pcs Duomenų lapas 226BPS035M.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija BPS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 75mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 117.75mA @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Bi-Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 1572-1689
226BPS035M-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 10.55 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10.55 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 22µF Programos Audio