225HSM050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 225HSM050M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 2.2UF 20% 50V THRU HOLE
Duomenų lapai: 225HSM050M.pdf
  • Pranešimas
225HSM050M specifikacijos
Dalies numeris 225HSM050M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 2.2UF 20% 50V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4545 pcs Duomenų lapas 225HSM050M.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija HSM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 22mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 27.5mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 75.357 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 75.357 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C
Talpa 2.2µF Programos General Purpose