225BPS050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
225BPS050M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 225BPS050M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: 225BPS050M.pdf
  • Pranešimas
225BPS050M specifikacijos
Dalies numeris 225BPS050M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2154731 pcs Duomenų lapas 225BPS050M.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija BPS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 25mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 42.5mA @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Bi-Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.079" (2.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 120.572 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 120.572 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 2.2µF
Programos Audio
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
225BMSABRB2
225BMSABRB2
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Sandelyje: 263604 pcs
parsisiųsti: 225BMSABRB2.pdf
RFQ
225CJ
225CJ
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CRTRDGE 225A 600VAC/250VDC