224MABA01KGS
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
224MABA01KGS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 224MABA01KGS
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.22UF 10% 800VDC RAD
Duomenų lapai: 224MABA01KGS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
224MABA01KGS specifikacijos
Dalies numeris 224MABA01KGS Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.22UF 10% 800VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 62730 pcs Duomenų lapas 224MABA01KGS.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 800V Įtampos įvertinimas - AC 400V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.043" L x 0.394" W (26.50mm x 10.00mm) Serija MAB
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks "Lead Spacing" 0.886" (22.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.728" (18.50mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 0.22µF Film Capacitor 400V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial Talpa 0.22µF