205MABA03KHS
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
205MABA03KHS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 205MABA03KHS
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 2UF 10% 500VDC RADIAL
Duomenų lapai: 205MABA03KHS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
378 pcs
  • Pranešimas
205MABA03KHS specifikacijos
Dalies numeris 205MABA03KHS Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 2UF 10% 500VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 49681 pcs Duomenų lapas 205MABA03KHS.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 500V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.260" L x 0.512" W (32.00mm x 13.00mm) Serija MAB
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks "Lead Spacing" 1.083" (27.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 2µF Film Capacitor 250V 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial Talpa 2µF