188KXM025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 188KXM025M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 1800UF 20% 25V T/H
Duomenų lapai: 188KXM025M.pdf
  • Pranešimas
188KXM025M specifikacijos
Dalies numeris 188KXM025M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 1800UF 20% 25V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 200070 pcs Duomenų lapas 188KXM025M.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija KXM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.974A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.29A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 16 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 128.9 mOhm @ 120Hz Išsamus aprašymas 1800µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 128.9 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 1800µF Programos Bypass, Decoupling
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: Phoenix Contact
apibūdinimas: TERM BLOCK 4POS SIDE 5.08MM PCB
Sandelyje: 12026 pcs
parsisiųsti:
RFQ
Gamintojai: Weidmuller
apibūdinimas: TERM BLOCK PLUG 3POS STR 5.08MM