187KXM100M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
187KXM100M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 187KXM100M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 180UF 20% 100V T/H
Duomenų lapai: 187KXM100M.pdf
  • Pranešimas
187KXM100M specifikacijos
Dalies numeris 187KXM100M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 180UF 20% 100V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 194121 pcs Duomenų lapas 187KXM100M.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija KXM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 360mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 900mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 270 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 921 mOhm @ 120Hz Išsamus aprašymas 180µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 921 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 180µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
187L
187L
Gamintojai: Conxall / Switchcraft
apibūdinimas: CONN PLUG MONO 6.35MM 2COND
Sandelyje: 5945 pcs
parsisiųsti: 187L.pdf
RFQ
187F36
187F36
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: XFRMR LAMINATED 100.8VA CHAS MNT
Sandelyje: 5714 pcs
parsisiųsti: 187F36.pdf
RFQ
187LBB350M2CD
187LBB350M2CD
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP ALUM 180UF 20% 350V SNAP
parsisiųsti: 187LBB350M2CD.pdf
187KXM100MQU
187KXM100MQU
Gamintojai: Illinois Capacitor
apibūdinimas: CAP ALUM 180UF 20% 100V T/H
parsisiųsti: 187KXM100MQU.pdf
187F56
187F56
parsisiųsti: 187F56.pdf
187LBB350M2BE
187LBB350M2BE