186KXM100M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
186KXM100M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 186KXM100M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 18UF 20% 100V THRU HOLE
Duomenų lapai: 186KXM100M.pdf
  • Pranešimas
186KXM100M specifikacijos
Dalies numeris 186KXM100M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 18UF 20% 100V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1395613 pcs Duomenų lapas 186KXM100M.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija KXM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 62mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 155mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 1.863 Ohms Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 7.3683 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 18µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7.3683 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 18µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
186PC15DH
186PC15DH
Gamintojai: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
apibūdinimas: SENSOR BIDIRECTIONAL +-15 PSI
Sandelyje: 4149 pcs
parsisiųsti: 186PC15DH.pdf
RFQ
186F36
186F36
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: XFRMR LAMINATED 100.8VA CHAS MNT
Sandelyje: 5224 pcs
parsisiųsti: 186F36.pdf
RFQ
186P36
186P36
Gamintojai: Conxall / Switchcraft
apibūdinimas: CBL MALE RA TO WIRE LEAD 6POS 3'
parsisiųsti: 186P36.pdf
186F28
186F28
apibūdinimas: XFRMR LAMINATED 100VA CHAS MOUNT
parsisiųsti: 186F28.pdf
186F20
186F20
parsisiųsti: 186F20.pdf
186F56
186F56
parsisiųsti: 186F56.pdf
186P72
186P72
apibūdinimas: CBL MALE RA TO WIRE LEAD 6POS 6'