158LMU063M2CC
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
158LMU063M2CC Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 158LMU063M2CC
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 1500UF 20% 63V SNAP
Duomenų lapai: 158LMU063M2CC.pdf
  • Pranešimas
158LMU063M2CC specifikacijos
Dalies numeris 158LMU063M2CC Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 1500UF 20% 63V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4097 pcs Duomenų lapas 158LMU063M2CC.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LMU Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.75A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 165.79 mOhm @ 120Hz Išsamus aprašymas 1500µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 165.79 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 1500µF Programos General Purpose