158KXM050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
158KXM050M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 158KXM050M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 1500UF 20% 50V T/H
Duomenų lapai: 158KXM050M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
158KXM050M specifikacijos
Dalies numeris 158KXM050M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 1500UF 20% 50V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 104380 pcs Duomenų lapas 158KXM050M.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija KXM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.806A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.01A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 1572-1681
158KXM050M-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 71 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 132.6 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 1500µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 132.6 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C Talpa 1500µF