158AXZ6R3M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 158AXZ6R3M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V SMD
Duomenų lapai: 158AXZ6R3M.pdf
  • Pranešimas
158AXZ6R3M specifikacijos
Dalies numeris 158AXZ6R3M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 276938 pcs Duomenų lapas 158AXZ6R3M.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija AXZ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 425mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 850mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 90 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 309 mOhm @ 120Hz Išsamus aprašymas 1500µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 309 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 1500µF Programos Bypass, Decoupling