157KXM050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
157KXM050M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 157KXM050M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 150UF 20% 50V THRU HOLE
Duomenų lapai: 157KXM050M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
157KXM050M specifikacijos
Dalies numeris 157KXM050M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 150UF 20% 50V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 443969 pcs Duomenų lapas 157KXM050M.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija KXM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 391.6mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 979mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 1572-1343
157KXM050M-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 180 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.551" (14.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.1052 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 150µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.1052 Ohm @ 120Hz 4000 Hrs @ 105°C Talpa 150µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
157L
157L
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: FIXED IND 14H 75MA 429 OHM CHASS