157DCN2R7M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
157DCN2R7M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 157DCN2R7M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP 150F 20% 2.7V T/H
Duomenų lapai: 157DCN2R7M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
157DCN2R7M specifikacijos
Dalies numeris 157DCN2R7M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP 150F 20% 2.7V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8079 pcs Duomenų lapas 157DCN2R7M.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.7V Tolerancija ±20%
Nutraukimas PC Pins Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija DCN Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -40°C ~ 60°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 60°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 2.244" (57.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 16 mOhm
Išsamus aprašymas 150F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Radial, Can - Snap-In 16 mOhm 1000 Hrs @ 60°C Talpa 150F